Hakkımızda

21 yıllık bilgi birikimiyle ve sürdürmüş olduğu AR-GE çalışmalarıyla sektöre farklılık katma ve yenilikçi adımlarla her zaman sektörün öncülerinden olup gücümüze güç katarak ilerliyoruz.

Genel ilke ve anlayışımız güvenirlik, samimiyet, devamlılık, saygınlık ve hizmet ile tüm şeaflığımızla kaliteden taviz vermeden sektörde emin adımlarla yürümek.

Tüm cihazları için iki yıl garanti ve 10 yıllık yedek parça bulundurma garantisi vermektedir. Sektörde öne çıkan cihaz ve ekipmanları siz değerli müşterilerimize kaliteli ve güvenilir olarak sunma gayretindedir.

Tüm cihazlarımız CE ve TSE standartlarına sahiptir. Firmamız sonsuz müşteri memnuniyetini benimsediği gibi, yerinde doğru ve kaliteli hizmet verme onurunu taşımaktadır.

Markalarımızla istenilen içerikle kozmetik ve dermokozmetik üretimi yapıyoruz. Ar-ge, üretim, tasarım, paketleme, dolum ve diğer tüm aşamaları kendi birimlerimizdeki profesyonel ekibimizle gerçekleştiriyoruz.

Birimlerimizin uyum içerisinde çalışarak, hammaddenin fabrikaya girişinden, ürünün tüketiciye sunulmasına kadar geçen süreç adım adım kontrol edilmekte böylece yüksek kalitede ürün ve hizmet sağlanmaktadır.

Kozmetik üreticilerinin tabi olduğu GMP (İyi Üretim Uygulamaları) şartlarına uygun üretim yapan, Sağlık Bakanlığına ürün bildirimlerini yapan, Bakanlığın zorunlu tuuğu tüm sağlık ve hijyen yönetmeliklerini yerine getiren, üretim tesisine sahip firmayız.

Sedat Gül
Genel Müdür